سیستم شما فاقد نرم افزار فلش می باشد ، برای مشاهده بهتر این سایت به این نرم افزار نیاز دارید. برای دریافت اینجا را کلیک نمایید
18 آذر 1397
   
  2018 Dec 9
    
   2 ربیع الثانی 1440
     
    بازدید امروز 458
    بازدید دیروز 499
    بازدید این ماه 24151
    بازدید کل 679219
    آیا مدارک صادره از سازمان مدیریت صنعتی، مورد تایید وزارت علوم می‌باشد؟
    چنانچه از طریق کنکور سراسری کارشناسی ارشد در دو دوره مدیریت اجرایی و مهندسی صنایع – مدیریت سیستم و بهره‌وری شرکت کرده باشید مدرک صادر شده مورد تایید وزارت علوم خواهد بود و دوره‌هایی که از طریق کنکور سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌گردد در سطح کارشناسی ارشد ارزیابی و توسط این سازمان مدرک ارائه می‌شود.
    آیا با مدرک کارشناسی ارشد سازمان مدیریت صنعتی، ادامه تحصیل در دانشگاه‌های دیگر و خارج از کشور در مقطع دکتری امکان پذیر است؟
    ادامه تحصیل در مقطع دکتری سازمان مدیریت صنعتی امکان پذیر می‌باشد.
    آیا برای شرکت در دوره های سازمان مدیریت صنعتی ،داشتن مدرک مرتبط با دوره مورد نظر الزامی است؟
    برای دوره های تکمیلی ( کاردانی به کارشناسی ) ضرورت دارد.اما در دوره های هم سطح کارشناسی ارشد ( مثل دوره عالی مدیریت اجرایی MBA) داشتن مدرک مرتبط ضروری نیست . به عبارت دیگر داوطلبان با مدرک کارشناسی در هر رشته ای می توانند وارد دوره عالی رشته های مختلف ما شوند .
    لازم به توضیح است برای داوطلبانی که دارای مدرک مرتبط با مدیریت نیستند 17 واحد پیش نیاز در نظر گرفته شده است که پیش زمینه لازم را اریه می نماید.
     
    ارزش استخدامی مدارک سازمان مدیریت صنعتی به چه صورت است؟
    مدارک صادره از سوی سازمان مدیریت صنعتی در تمامی موسسات وشرکت های وابسته به وزارت صنعت و معدن و تجارت و یا موسسات تابعه ارزش استخدامی دارد.ضمنا موسسات و شرکت های مالی و اعتباری ،شرکت های بیمه و سایر موسساتی که با سازمان مدیریت صنعتی تفاهم نامه همکاری دارند , مدارک صادره سازمان را در سیستم خود جهت ارتقاء پزسنل به کار می گیرند.در دستگاه های دولتی با توجه به میزان ساعاتی که دوره طول کشیده در سیستم آموزش دولتی محاسبه می شود.