سیستم شما فاقد نرم افزار فلش می باشد ، برای مشاهده بهتر این سایت به این نرم افزار نیاز دارید. برای دریافت اینجا را کلیک نمایید
1 بهمن 1397
   
   
  15 جمادی الاول 1440
    
   بازدید امروز 318
   بازدید دیروز 550
   بازدید این ماه 15621
   بازدید کل 703468

   امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان مدیریت صنعتی و وزارت نیرو

   به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، موضوع این تفاهم نامه، همکاری مشترک با هدف ارائه خدمات مشاوره ای، آموزشی در زمینه های شناسایی شایستگی های حرفه ای، نیازسنجی آموزشی و تدوین و اجرای دوره های آموزشی ویژه مدیران صنعت آب و برق  و ازجمله دوره پرورش مدیران تراز جهانی با استفاده از ظرفیت های علمی و تخصصی سازمان مدیریت صنعتی است.
   بنا به این گزارش دکتر معظمی با یاد کردن از "دکتر نیازمند" و این که ایشان نخست سازمان مدیریت صنعتی را تاسیس و سپس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران را ایجاد کرد، آن را مهم دانست چرا که اول به تربیت مدیر می پردازد و بعد کارخانه احداث می کند. 
   وی سازمان مدیریت صنعتی را سرمایه ای ملی دانست که انتظار از آن حفظ و ارتقاء کیفیت است.
   مهندس مهاجری با بیان تاریخچه ای از سوابق همکاری وزارت نیرو و سازمان مدیریت صنعتی، از استمرار و پویایی این سازمان با قدمت بیش از 50 سال علیرغم فراز و فرودهای کشور، ابراز خرسندی کرد و پیشرفت را دارای قواعدی دانست که اصل آن توانمند سازی است.
   دکتر محمدی، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، ارائه خدمات مشاوره ای برای توسعه منابع انسانی به ویژه مدیران حرفه ای، طراحی و اجرای متمایز بسته ‏ها و دوره‏ های آموزشی ویژه مدیران صنعت آب و برق با رویکرد حرفه‏ ای در قالب دوره‏‎های تخصصی و دوره‏ های آکادمیک (MBA و DBA) را از مفاد مهم تفاهم نامه همکاری دانست و در عین حال به برگزاری دوره آموزش و توسعه مدیران تراز جهانی، اختصاصی مدیران صنعت آب و برق تاکید کرد و به همکاری های آینده در زمینه خدمات مشاوره مدیریت در زمینه های مختلف اشاره نمود.
   گفتنی است، این تفاهم نامه در راستای اجرای ماده 56 قانون مدیریت خدمات کشوری مبنی بر آموزش مدیران دستگاه های اجرایی و مصوبه شورای‏عالی اداری در مورد آموزش و تربیت مدیران آینده و نیز سند چشم انداز وزارت نیرو در افق 1404، به امضای معاون وزیر نیرو و مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی رسید.

   منبع : سازمان مدیریت صنعتی      1395/7/8 09:48

   خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
   0/10 (تعداد آرا 0 نفر )