سیستم شما فاقد نرم افزار فلش می باشد ، برای مشاهده بهتر این سایت به این نرم افزار نیاز دارید. برای دریافت اینجا را کلیک نمایید
7 خرداد 1399
   
   
  4 شوال 1441
    
   بازدید امروز 517
   بازدید دیروز 682
   بازدید این ماه 34065
   بازدید کل 1162914

   برگزاری نشست سالانه شورای بین الملل موسسات مشاوره مدیریت آسیا – اقیانوسیه

   برگزاری نشست سالانه شورای بین الملل موسسات مشاوره مدیریت آسیا – اقیانوسیه

   یکشنبه,09 ارديبهشت, 1397
    
   به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، این نشست با حضور هیات مدیره شورای بین الملل موسسات مشاوره مدیریت و نمایندگان کشورهای كانادا، فنلاند، هلند، اتريش، روماني، کره، ژاپن، سنگاپور، استرالیا، ایران و مدیریت مشاوره سازمان مدیریت صنعتی در محل ساختمان شماره 2 این سازمان برگزار شد.
    
   بنا به این گزارش، در این نشست تاکید شد که "انجمن مشاوران مدیریت بین الملل" به عنوان نهادی غیرانتفاعی در زیرمجموعه سازمان ملل قرار دارد و در نتیجه سازمان های کشوری مربوطه نیز كه عضو شورای بین الملل مشاوره مديريت "ICMCI" باشند، از این جایگاه برخوردار هستند.
    
   همچنین مقرر شد که اختیارات و امکاناتي كه از اين عضويت براي سازمان هاي كشوري مشاوره مديريت حاصل می شود، از سوي شورای بین المللي شركت هاي مشاوره ای تبیین و به سازمان های کشوری ابلاغ شود.
    
   در این نشست با تاکید بر استاندارد ایزو 20700 به عنوان خطوط راهنمای فعاليت هاي شرکتهای مشاوره مدیریت که در سال 2017 تدوين و تصويب شده است، مقرر شد سازمان هاي كشوري عضو ICMCI به كارگيري و اشاعه اين استاندارد را در شركت هاي و نهادهاي عضو به طور ویژه در دستور کار قرار دهند. همچنین با توجه به برگزاری مراسم نخستین سالگرد تدوین این استاندارد در ژوئن 2018 در وین اتريش، پیشنهاد شد که مراسم دومین سالگرد این استاندارد در حوزه کشورهای آسیا – اقیانوسیه برگزار شود.
    
   در همین زمینه، با توجه به اهمیت جایزه بین المللی مشاوره مدیریت "کنستانتین" مقرر شد که کشورهای عضو نسبت به اطلاع رسانی بیشتر این موضوع در سازمان و شرکت های مشاوره ای و تشویق آنها به حضور در دوره بعدی این جایزه بین المللی،  اقدام کنند.
    
   با توجه به تعریف شاخص "آمادگی مشاوره کشوری" توسط شورای بین الملل مشاور مدیریت (ICMCI) از تمامی کشورهای عضو دعوت شد تا با گردآوری اطلاعات مرتبط با این شاخص، مقدمات سنجش آن برای شورای مذکور را فراهم آورند تا براساس نتایج به دست آمده از این پيمایش بین المللی، نسبت به اعتلاء و توسعه این حرفه راه کارهای لازم اتخاذ شود.
    
   در پایان این نشست، مقرر شد، برگزاری نشست 2019 شورای بین الملل مشاوره مدیریت حوزه آسيا – اقيانوسيه به کشور ژاپن اعطا شود.

   منبع : سازمان مدیریت صنعتی      1397/3/9 12:48

   خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
   0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

   -------------------جهت دریافت اطلاع رسانی های مرتبط با دوره های آموزشی به کانال مرکز آموزش مراجعه نمایید.-------------------