سیستم شما فاقد نرم افزار فلش می باشد ، برای مشاهده بهتر این سایت به این نرم افزار نیاز دارید. برای دریافت اینجا را کلیک نمایید
بازدید امروز 297
بازدید دیروز 1513
بازدید این ماه 30363
بازدید کل 1321879

ظرفیت سازی آینده نگر لازمه همسویی با انقلاب صنعتی چهارم

سومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت صنعتی توسط انجمن علمی مدیریت صنعتی ایران با حضور اساتید داخلی و بین‌المللی رشته مدیریت صنعتی در تاریخ 18 و 19 اردیبهشت 1397 در محل پردیس مرکزی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، در دومین روز این کنفرانس پنل "توسعه و بهره برداری از ظرفیت های صنعتی کشور" با حضور دکتر ترکان، دکتر کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، دکتر اسماعیلی پور و دکتر کزازی برگزار شد.
 
بنا به این گزارش در این پنل، دکتر کیانی بختیاری طی سخنانی با موضوع "ظرفیت سازی آینده نگر" اظهار داشت: برای همسویی با انقلاب صنعتی چهارم باید زیرساخت های لازم برای مواجهه و پیاده سازی مولفه های آن  ایجاد شود.
 
وی افزود: زیرساخت هایی همچون، تدوین سیاست ها و اسناد بالادستی الزام آور برای توسعه مولفه های انقلاب صنعتی چهارم؛ مدل سازی و سرمایه گذاری و همچنین آموزش های هدفمند و کاربردی در تراز جهانی، از ضرورت های رسیدن به این هدف است.
 
وی تاکید کرد: برای دستیابی به این هدف باید اعتقاد داشته باشیم که مدیریت علم است و شخص مدیر باید عالم باشد.
 
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، خاطر نشان کرد: از دیگر اقداماتی که باید صورت گیرد، تدوین پیوست مدیریت برای مگاپروژه ها و توسعه ظرفیت های مدیریتی و همچنین ایجاد کلینیک های صنعتی برای آسیب شناسی وضع موجود صنایع و ارائه راهکارها است.
 
دکتر کیانی بختیاری، "ایجاد خوشه ها و زنجیره های صنعتی و توسعه برندینگ"؛ "توانمندسازی حوزه تجهیزات و تکنولوژی" ، "توسعه برون زا" و مشارکت با صاحبان برند و دانش فنی را از دیگر الزامات برای همسویی با انقلاب صنعتی چهارم عنوان کرد.
 
در پایان دومین روز کنفرانس، جوایز برگزیدگان با حضور آقایان دکتر عادل آذر رئیس کنفرانس، دکتر کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، دکتر کزازی دبیرعلمی کنفرانس و خانم دکتر الفت دبیر کنفرانس، اهدا شد.

منبع : سازمان مدیریت صنعتی      1397/2/19 12:48

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

-------------------جهت دریافت اطلاع رسانی های مرتبط با دوره های آموزشی به کانال مرکز آموزش مراجعه نمایید.-------------------