سیستم شما فاقد نرم افزار فلش می باشد ، برای مشاهده بهتر این سایت به این نرم افزار نیاز دارید. برای دریافت اینجا را کلیک نمایید
14 مرداد 1399
   
  2020 Aug 4
    
   14 ذیحجه 1441
     
    بازدید امروز 230
    بازدید دیروز 939
    بازدید این ماه 26299
    بازدید کل 1226825

    بیستمین همایش "عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی " آغاز به کار کرد

    بیستمین همایش "عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی " آغاز به کار کرد

    به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، بیستمین همایش "عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی " با موضوع " تولید ملی با کیفیت دستاورد دلبستگی و بالندگی سرمایه های انسانی" با حضور مقامات استانی و مدیران ارشد، سیاستگذاران، متخصصان و کارشناسان منابع انسانی سراسر کشور، امروز 13 تیردر سالن اجتماعات هتل پردیسان مشهد مقدس آغاز به کار کرد.
     
    سخنران افتتاحیه این همایش، احمد بذلی رییس  بیستمین همایش "عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی "، با بیان اینکه سازمان مدیریت صنعتی در راستای وظیفه اصلی خود که توسعه ظرفیت مدیریت در کشور است این همایش را با هدف انتقال تجربیات کاربردی برگزار می کند، گفت: امیدواریم بیستمین همایش عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی زمینه ساز ارتقا نظام های منابع انسانی در سازمان های کشور شود.
     
    وی در بخش دیگری از سخنان خود از ارائه 11 تجربه از 30 تجربه ارسالی به بیستمین همایش "عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی، خبر داد که نتیجه آن 2640 نفر ساعت یادگیری مدیران و کارشناسان منابع انسانی خواهد بود.
     
    احمد بذلی با ارائه نتایج یک تحقیق بین المللی یادآور شد که رهبری ضعیف در سازمان ها باعث عدم دلبستگی کارکنان به سازمان می شود.
     
    وی افزود: دلبستگی و بالندگی سرمایه های انسانی نیاز به سازمان های کارآفرین دارد که با خلاقیت، تعهد و رقابت پذیری کسب و کار خود را ارتقا می دهند.

    منبع : سازمان مدیریت صنعتی      1397/4/13 12:48

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

    -------------------جهت دریافت اطلاع رسانی های مرتبط با دوره های آموزشی به کانال مرکز آموزش مراجعه نمایید.-------------------