سیستم شما فاقد نرم افزار فلش می باشد ، برای مشاهده بهتر این سایت به این نرم افزار نیاز دارید. برای دریافت اینجا را کلیک نمایید
13 مرداد 1399
   
  2020 Aug 3
    
   13 ذیحجه 1441
     
    بازدید امروز 651
    بازدید دیروز 813
    بازدید این ماه 26706
    بازدید کل 1226307

    همیاری و مشارکت سازمان مدیریت صنعتی و سازمان بسیج مهندسین صنعتی

    همیاری و مشارکت سازمان مدیریت صنعتی و سازمان بسیج مهندسین صنعتی
     
    به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی،هدف از این همکاری کمک به رونق کسب و کار و توانمندسازی صنایع کوچک و متوسط از طریق عارضه یابی و ارائه راه حل های موثر بهبود و کمک به احیا صنایع کوچک است.
     
    این نشست که با هدف تبادل نظر و هم اندیشی میان دو سازمان مذکور برگزارشد، مدل ارائه شده توسط سازمان مدیریت صنعتی تحت عنوان " کلینیک صنعت" ابعاد  و مولفه ها و سازوکار اجرایی آن ارائه شد. همچنین سازمان بسیج مهندسین نیز مدل طراحی شده خود را تحت عنوان "صنعت یار" را برای ساماندهی صنایع کوچک و متوسط ارایه نمودند.
     
    در این جلسه مقرر شد، به منظور هم افزایی و هم نشینی تجارب در کشور و پرهیز از انجام کارهای موازی و جزیزه ای دو سازمان در اسرع وقت یک مدل جامع مورد توافق ارائه دهند تا با تقسیم و تسهیم کارها فرایند اجرایی بهبود فضای کسب وکار و احیای صنایع کوچک و متوسط مستقر در شهرک های صنعتی با محوریت سازمان متولی به انجام برسانند.

    منبع : سازمان مدیریت صنعتی      1397/4/23 12:48

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

    -------------------جهت دریافت اطلاع رسانی های مرتبط با دوره های آموزشی به کانال مرکز آموزش مراجعه نمایید.-------------------