سیستم شما فاقد نرم افزار فلش می باشد ، برای مشاهده بهتر این سایت به این نرم افزار نیاز دارید. برای دریافت اینجا را کلیک نمایید
19 مرداد 1399
   
   
  19 ذیحجه 1441
    
   بازدید امروز 467
   بازدید دیروز 699
   بازدید این ماه 28127
   بازدید کل 1231688

   دومین جلسه سیاستگذاری مسئولیت اجتماعی سازمانی برگزار شد

   دومین جلسه سیاستگذاری مسئولیت اجتماعی سازمانی

   به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، در ادامه پایه گذاری کمیته ملی مسئولیت اجتماعی، دومین جلسه سیاستگذاری با حضور نمایندگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت نفت، وزارت نیرو، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی، سازمان توسعه تجارت، سازمان امور مالیاتی و بانک کشاورزی در محل سازمان مدیریت صنعتی تشکیل شد.
    
   بنا به این گزارش دکتر ابوالفضل کیانی بختیاری، مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی، بر لزوم توسعه ظرفیت فکری مدیران در سطوح بالای کشور، سیاستگذاران در زمینه توسعه پایدار و گسترش زیرساخت های ضروری جهت اجرای نظام مند و اصولی مسئولیت اجتماعی سازمانی در راستای دستیابی به توسعه پایدار در تمامی ارکان کشور، تاکید نمود.
    
   در این جلسه دکتر طالبیان، مشاور امور اجتماعی وزیر نفت، توضیحاتی از وضعیت مسئولیت اجتماعی سازمانی در این وزارتخانه و اقدامات انجام شده ایراد نمود.
    
   سپس هر یک از نمایندگان دستگاه های اجرایی در خصوص تجارب اجرای برنامه های مسئولیت اجتماعی در دستگاه ذیربط ، نکاتی را ارائه نمودند و مقرر شد گزارش های تفصیلی هر دستگاه به طور جداگانه در دستورکار جلسات آتی قرار گیرد.
    
   در ادامه این نشست، برنامه زمانبندی آشنایی با مجموعه استانداردهای گزارش دهی پایداری سال 2018، ارائه و به تصویب حاضران رسید و مقرر شد، جلسه سوم، در تاریخ 10 مرداد ماه سال جاری، با بررسی وضعیت مسئولیت اجتماعی سازمانی در ایمیدرو و استانداردهای این مقوله در محل سازمان مدیریت صنعتی، تشکیل شود.
   منبع : سازمان مدیریت صنعتی      1397/4/23 12:48

   خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
   0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

   -------------------جهت دریافت اطلاع رسانی های مرتبط با دوره های آموزشی به کانال مرکز آموزش مراجعه نمایید.-------------------