سیستم شما فاقد نرم افزار فلش می باشد ، برای مشاهده بهتر این سایت به این نرم افزار نیاز دارید. برای دریافت اینجا را کلیک نمایید
24 تير 1399
   
  2020 Jul 14
    
   23 ذیقعده 1441
     
    بازدید امروز 1530
    بازدید دیروز 501
    بازدید این ماه 26675
    بازدید کل 1208135

    ابلاغیه معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به سازمان مدیریت صنعتی: تهیه و تدوین سازوکار زنجیره ارتباطی صنعت و دانشگاه

    ابلاغیه معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به سازمان مدیریت صنعتی:
    تهیه و تدوین سازوکار زنجیره ارتباطی صنعت و دانشگاه
    به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، محمدباقر عالی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران طی ابلاغیه ای تهیه و تدوین سازوکار زنجیره ارتباطی صنعت و دانشگاه را به سازمان مدیریت صنعتی محول کرد.
     
    بنا به این گزارش، در این ابلاغیه با استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری و ابراز خرسندی معظم له در خصوص اقدام اخیر وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر اعلام فهرست مشکلات و نیازهای این بخش و تصریح و تاکید ایشان برای حل مسائل مذکور از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه های کشور، ماموریت تهیه و تدوین سازوکار و فرایند اجرایی مربوط به نحوه انعکاس نیازهای بخش صنعت، معدن و تجارت به دانشگاه های کشور و دریافت بازخورد و اشاعه یافته های علمی دانشگاهیان در بخش های صنعتی به سازمان مدیریت صنعتی محول شده است.
     
    در این ابلاغیه ضمن تاکید بر همکاری دفتر ارتباط صنعت با دانشگاه سازمان مدیریت صنعتی و شبکه نمایندگی های سازمان در استان ها درخصوص تهیه و اجرای فرایند مذکور، برضرورت توجه به تاکید اسناد بالادستی تحول در ارتباط موثر بین دانشگاه ها و مراکز پژوهشی با صنعت به منظور دستیابی به فناوری های پیشرفته مورد نیاز و نیز تلاش در جهت تقویت زنجیره ارتباطی  صنعت، دانشگاه و دولت بعنوان سه عامل تسهیل کننده، تولیدکننده و کاربر نهایی پژوهش و دانش، تصریح شده است.

     


    منبع : سازمان مدیریت صنعتی      1398/3/12 12:48

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

    -------------------جهت دریافت اطلاع رسانی های مرتبط با دوره های آموزشی به کانال مرکز آموزش مراجعه نمایید.-------------------