سیستم شما فاقد نرم افزار فلش می باشد ، برای مشاهده بهتر این سایت به این نرم افزار نیاز دارید. برای دریافت اینجا را کلیک نمایید
29 مهر 1399
   
   
  3 ربیع الاول 1442
    
   بازدید امروز 516
   بازدید دیروز 955
   بازدید این ماه 33370
   بازدید کل 1310056

   انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سازمان مدیریت صنعتی و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی

   انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سازمان مدیریت صنعتی و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی

   به گزارش روابط عمومي سازمان مدیریت صنعتی، تفاهم‌نامه همكاري میان سازمان مدیریت صنعتی  و مركز پژوهش‌هاي مجلس شوراي اسلامي به امضاي ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و كاظم جلالي رييس مركز پژوهش‌هاي مجلس رسيد. 
    بنا به این گزارش، دكتر ابوالفضل كياني بختياري نيز در اين نشست با بيان اينكه سازمان مديريت صنعتي تا كنون بيش از 5 هزار پروژه‌ براي بخش‌هاي خصوصي و دولتي انجام داده است، گفت: اين سازمان در بخش‌هاي سياست‌هاي صنعتي، مديريت منابع انساني، بازاريابي و آسيب‌شناسي بنگاه‌ها، صاحب تخصص و تجربه است.
   وي با اشاره به اينكه در حال حاضر برخي شهرك‌هاي صنعتي به صورت نيمه‌فعال هستند، افزود: در حال حاضر كلينيك صنعت را ویژه شهرك‌هاي صنعتي در سازمان مديريت صنعتي راه‌اندازي كرده‌ايم.
   مديرعامل سازمان مديريت صنعتي، با بيان اينكه در اين سازمان در حوزه‌هاي نوآورنه اقدامات خوبي در حال انجام است، تصريح كرد: در حال حاضر 3700 شركت دانش‌بنيان در كشور داريم كه سازمان مديريت صنعتي با همكاري معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، در تجاري سازي و بازاريابي مشاوره‌ها و كمك‌هاي خوبي به اين شركت‌ها ارائه مي‌دهند.
    
   وي با تشريح همكاري سازمان مديريت صنعتي با ساير مراكز علمي ادامه داد: اخيرا مركزي به نام اشتغال دانش‌آموختگان در سازمان مديريت صنعتي ايجاد شده است كه هدف از تاسيس آن آموزش مهارت‌‌هاي تخصصي و عمومي به دانش‌آموختگان جهت ارتقاي مهارت‌ها و تسهيل‌گري در اشتغال و كاريابي اين قشر است.
   كياني با اشاره به اقدامات سازمان مديريت صنعتي در حمايت از كالاي ايراني، خاطرنشان كرد: در بحث كمك به تحقق سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي در بند ارتقاي بهره‌وري، با سازمان بهره‌وري اقدامات مشتركي را به انجام رسانده‌ايم.
   مديرعامل سازمان مديريت صنعتي در پايان ابراز اميدواري كرد كه امضاي تفاهم‌نامه همكاري مشترك مركز پژوهش‌هاي مجلس و اين سازمان به ارتقاي روند همكاري و تعامل دوجانبه منتهي شود.
   شايان ذكر است دوطرف در اين تفاهم‌نامه همكاري مشترك بر تبادل اطلاعات  و ایجاد زمینه‌های هماهنگی، تعامل، هم‌افزایی و ارتقاء سطح فعالیت‌ها و استفاده بهینه ظرفیت‌ها و توانایی‌ها، تاكيد كردند.
   دكتر كاظم جلالي نیز در اين نشست با اشاره به شرايط كشور به ويژه در حوزه مسائل اقتصادي، گفت: در شرايطي كه دشمنان از حربه تحريم عليه جمهوري اسلامي ايران استفاده مي‌كنند، دستگاه‌‌ها و نهادها با همكاري و تعامل بيشتر مي‌توانند علاوه ‌بر كاهش هزينه‌ها در ارتقاي عملكرد يكديگر و پيشبرد امور هم‌افزايي داشته باشند.
   وي افزود: مركز پژوهش‌هاي مجلس شوراي اسلامي به عنوان بازوي مشورتي مجلس شوراي اسلامي به دنبال استفاده و بهره‌مندي از ظرفيت‌هاي كارشناسي مراكز علمي و پژوهشي كشور است.
   وي با اشاره به سياست‌هاي ابلاغي مقام معظم رهبري در حوزه اقتصاد مقاومتي و حمايت از كالاي ايراني ابراز اميدواري كرد تا امضاي تفاهم‌نامه همكاري مشترك ميان مركز پژوهش‌هاي مجلس و سازمان مديريت صنعتي به تحقق اهداف اين سياست‌ها و پيشبرد امور كشور و رفع مشكلات مردم به ويژه در حوزه مسائل اقتصادي منجر شود.
   رييس مركز پژوهش‌هاي مجلس، يادآور شد: تفاهم‌نامه همكاري مشترك مركز پژوهش‌هاي مجلس و سازمان مديريت صنعتي به ارتقاي عملكرد و كاركرد علمي و كارشناسي دو مجموعه كمك خواهد كرد كه برآيند آن به ارتقاي قوه مقننه و كارآمدي هرچه بيشتر كشور منتهي خواهد شد.
   دكتر سيده فاطمه حسيني نيز در اين نشست با اشاره به ظرفيت‌هاي مطلوب موجود در سازمان مديريت صنعتي و مركز پژوهش‌هاي مجلس، گفت: به نظر مي‌رسد با توجه به گستردگي موارد و اموري كه نمايندگان مردم در مجلس در بررسي طرح‌ها و لوايح با آن روبرو هستند و تخصص‌هايي كه هر نماينده دارد نياز است تا برخي دوره‌ها و آموزش‌ها در اختيار نمايندگان محترم مردم قرار گيرد.
   وي افزود: ارائه دوره‌ها و آموزش‌هاي مختلف در بحث‌هاي كلان مي‌تواند زمينه‌ساز همكاري و تعامل مركز پژوهش‌هاي مجلس و سازمان مديريت صنعتي باشد.
   نماينده مردم تهران، ري، شميرانات، اسلامشهر و پرديس در مجلس، تاكيد كرد:‌ همكاري و تعامل مركز پژوهش‌هاي مجلس  و سازمان مديريت صنعتي كمك خواهد كرد تا برخي از خلاءهاي موجود به ويژه در امر قانونگذاري با كار كارشناسي پوشش داده شود.
   اين نماينده مردم در مجلس خاطر نشان كرد: اميدواريم تفاهم‌نامه همكاري مشترك مركز پژوهش‌هاي مجلس و سازمان مديريت صنعتي منشا اقدامات خير براي قوه قانونگذاري و نهاد مردمسالاري باشد.
    
   منبع : سازمان مدیریت صنعتی      1397/6/31 12:48

   خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
   0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

   -------------------جهت دریافت اطلاع رسانی های مرتبط با دوره های آموزشی به کانال مرکز آموزش مراجعه نمایید.-------------------