سیستم شما فاقد نرم افزار فلش می باشد ، برای مشاهده بهتر این سایت به این نرم افزار نیاز دارید. برای دریافت اینجا را کلیک نمایید
1 بهمن 1397
   
   
  15 جمادی الاول 1440
    
   بازدید امروز 264
   بازدید دیروز 550
   بازدید این ماه 15567
   بازدید کل 703414

   انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سازمان مدیریت صنعتی و دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس

   به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت صنعتي، در تاريخ 14 اسفند ماه معاون دانشگاه EMU قبرس شمالي به همراه رييس دانشكده مديريت اين دانشگاه ضمن بازديد از سازمان مديريت صنعتي با مدير ارتباطات و امور مشتريان سازمان ديدار و پيرامون زمينه هاي مشترك همكاري تبادل نظركردند.
   در اين ديدار توافق شد دوطرف با همكاري هم و بصورت مشترك اقدام به برگزاري دوره هاي آموزشي كوتاه مدت و تابستاني نموده و نسبت به طراحي تورهاي مطالعاتي و تبادل دانشجو اهتمام ورزند. همچنين مقرر شد طرفين ضمن تنظيم يادداشت تفاهم همكاريهاي فيمابين به توسعه و تحكيم همكاري هاي خود در آينده ادامه دهند.
   در خاتمه نمايندگان دانشگاه EMU براي بهره برداري از ظرفيت ها و تجربيات سازمان در صنايع قبرس و تركيه اعلام آمادگي كردند.
    
   به اطلاع مي رساند پيرو بازديد هيات نمايندگي دانشگاه مديترانه شرقي از سازمان مركز‌‌، تفاهم نامه همكاري بين سازمان و دانشگاه مديترانه شرقي به امضاء رسيد.

   اين تفاهم در راستاي اهداف سازمان مبني بر توسعه همكاري­هاي آموزشي، تحقيقاتي و فناوري با مراكز معتبر دانشگاهي و پژوهشي بين المللي صورت گرفته كه به مدت 5 سال و در چهاربند تنظيم شده است كه همكاري­ها تحقيقاتي، تبادل دانشجو، برپايي دوره­هاي آموزشي تابستاني و آموزش مجازي در رشته­ها و مقاطع مورد توافق براي ادامه تحصيل بر اساس مقررات جاري از جمله مفاد آن است.

   تصوير تفاهم نامه در آرشیو در دسترس مي باشد.

   آرشیو: صفحه1 - صفحه 2
      1393/2/3 14:46

   خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
   0/10 (تعداد آرا 0 نفر )