سیستم شما فاقد نرم افزار فلش می باشد ، برای مشاهده بهتر این سایت به این نرم افزار نیاز دارید. برای دریافت اینجا را کلیک نمایید
1 بهمن 1397
   
   
  15 جمادی الاول 1440
    
   بازدید امروز 269
   بازدید دیروز 550
   بازدید این ماه 15572
   بازدید کل 703419

   امضای تفاهم نامه همکاری سازمان مدیریت صنعتی با دانشگاه صنعتی شریف

   امضاي تفاهم نامه همكاري سازمان مديريت صنعتي با دانشگاه صنعتي شريف
    
   به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت صنعتي، اين تفاهم نامه با هدف ايجاد فضاي تعاملي بين سازمان مديريت صنعتي ودانشگاه صنعتي شريف و استفاده مطلوب ازامكانات موجود دو نهاد و نيز شناسايي زمينه هاي همكاري و به كارگيري توانايي هاي علمي و تخصصي به صورت مشترك امضا شد.
   بنا به اين گزارش، در اين جلسه كه در دانشگاه صنعتي شريف و با حضور مديرعامل سازمان مديريت صنعتي و معاونان سازمان و نيز رييس دانشگاه صنعتي شريف و معاونان اين دانشگاه برگزار شد،

   دكتر كرمانشاه اظهار داشت: باعث افتخار است كه در اين جلسه به عنوان سازمان مديريت صنعتي در حضور دوستان هستيم. سازمان از چند ماه پيش همكاري با دانشگاه صنعتي شريف را آغاز كرده و در قالب تفاهم نامه مي تواند به اين همكاري توسعه بيشتري ببخشد. سازمان مديريت صنعتي 50 سال قدمت دارد و ما مفتخريم كه سازماني با ماموريت ارتقاي مديريت با رويكرد صنعتي شكل گرفته است كه از طريق آموزش حرف هاي، مشاوره و تحقيق و همچنين توسعه صنعت مشاوره، يار يرسان كشور بوده و اولين نتيجه كار آن، تاسيس سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران بوده است.
   مديرعامل سازمان مديريت صنعتي افزود: امروز چال شهايي فراروي مديريت جهاني و مديريت در كشور وجود دارد و سازمان مديريت صنعتي بايد ظرفيت بالايي در ارايه راهكار و گذر از آن داشته باشد .
   وي در ادامه اظهار داشت: دانشگاه صنعتي شريف هم تاكنون به ظرفيت مديريت صنعتي در كشور كمك هاي شاياني كرده كه نتايج و آثار آن در حوزه صنعت قابل مشاهده است. همكاري اين دو نهاد براي سال آينده و دهه اي كه پيش رو داريم بسيار مبارك خواهد بود و با رويكردي كه آقاي دكتر روستا آزاد نسبت به آينده دانشگا ههاي دنيا و روندهاي دانشگاهي دارند، اين همكاري ميسر شده است.
   مديرعامل سازمان مديريت صنعتي تاكيد كرد: توسعه مديريت نوين دانشگاه ها و دانشگاه هاي كارآفرين كه مسايل اقتصادي كشور از آن استخراج مي شود و موضوعاتي مثل كمبود بودجه كه دانشگاه ها مي توانند براي آن راهكارهاي اجرايي در نظر بگيرند از جمله مواردي است كه مي تواند نتيجه اين همكاري باشد.
   وي در ادامه اظهار داشت: اميدواريم مراكز دان شبنيان از ساختمان سازمان مديريت صنعتي در جام جم تا دانشگاه شريف به هم متصل شوند و خدمات شاياني در زمينه هاي مورد نياز كشور صورت پذيرد.
   اين تفاهم نامه به كارهايي كه بين دو نهاد تا كنون صورت گرفته رسميت مي بخشد و در آينده، نوآور يهايي كه بين صنعت و دانشگاه بايد اتفاق بيفتد، در اين مسير شكل خواهد گرفت.
   وي با اشاره به ظرفيت هاي سازمان مديريت صنعتي افزود: فرايند اجراي صد شركت برتر، جايزه تعالي سازماني و رتبه بندي سازمان هاي نوآور از جمله ظرفيت هاي سازمان مديريت صنعتي است كه با اتكا به جواناني كه داراي دانش و فناوري هستند و قادرند پروژه هاي بزرگ مديريت فناوري را انجام دهند، فضاي همكاري بين صنعت و دانشگاه را مهيا كرده است.
   دكتر روستا آزاد رييس دانشگاه صنعتي شريف نيز در اين جلسه اظهار داشت: ين جلسه را به فال نيك مي گيريم چرا كه سازمان مديريت صنعتي صاحب برند خوبي از بدو تاسيس تا كنون است و فعاليت هاي بسياري صورت داده و پتانسيل بالايي براي انجام فعالي تهاي جديد دارد.
   وي افزود: دانشگاه صنعتي شريف در حركتي جديد، نياز به آموزش هاي كاربردي دارد؛ و آن چه تاكنون به آن پرداخته آموزش هاي نظري با بنيه قوي است، با اين وجود در معماري كلان آموزش عالي در كشور چون نقصا نهايي هست، در برنامه ريزي هاي كه با متخصصين و اهل فكر داشتيم به اين نتيجه رسيديم كه هويت جديدي علاوه بر آن چه دانشگاه صنعتي شريف دارد براي آن در نظر بگيريم كه در آن آموزش ها قدري كابردي تر باشد. اين مساله با قرار گرفتن پرديس علوم وفناوري در كنار دانشگاه امكان پذير شده است. براي مشاركت در حوزه كاربردي و عملگرا، سازمان مديريت صنعتي، تطابق خوبي با دانشگاه صنعتي شريف دارد كه اميدواريم مشاركت با آن كارها و نتايج پرثمري داشته باشد.
   وي خاطرنشان كرد: دانشگاه صنعتي شريف از فضاي فيزيكي موجود بسيار فاصله گرفته و شركت هاي دانش بنيان و پرديس علوم و فناوري و پرديس بين المللي شريف در كيش نشان دهنده ي اين موضوع هستند.
      1393/2/3 15:21

   خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
   0/10 (تعداد آرا 0 نفر )