سیستم شما فاقد نرم افزار فلش می باشد ، برای مشاهده بهتر این سایت به این نرم افزار نیاز دارید. برای دریافت اینجا را کلیک نمایید
29 مهر 1399
   
   
  3 ربیع الاول 1442
    
   بازدید امروز 529
   بازدید دیروز 955
   بازدید این ماه 33383
   بازدید کل 1310069

   سخنگوی سازمان انرژی اتمی: کلید توسعه صنعت هسته‏ ای ورود بخش خصوصی به این حوزه است

   معاون سازمان انرژي اتمي ايران در امور بين الملل، حقوقي و مجلس 6 آبان ماه با حضور مديرعامل سازمان مديريت صنعتي و جمعي از مديران و نخبگان، در نشست تخصصي خانه مديران به سخنراني پرداخت.
   به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت صنعتي، بهروز كمال وندي ضمن اشاره به لزوم فعال شدن بخش خصوصي در حوزه كشاورزي و پزشكي اظهار داشت: سازمان مديريت صنعتي مي‏تواند به عنوان پل ارتباطي ميان بخش خصوصي و سازمان انرژي اتمي در گفتمان‏ سازي‏ هاي مربوط به اين صنعت استراتژيك ايفاي نقش نمايد.
   بنا به اين گزارش، وي در سخناني با موضوع "صنعت هسته‏ اي در ايران و جهان" گفت: صنعت هسته‏ اي صنعتي است كه منجر به اقتدار ملي و بين‏ المللي مي‏ شود و ايران نمي‏تواند نسبت به اين فناوري بي‏ تفاوت باشد.
   وي با اشاره به اين‏كه ايران، قبل از انقلاب نيز اهميت اين صنعت را درك كرده و به دنبال آن بوده، اظهار داشت: ايران دست‏كم به شش يا هفت نيروگاه ديگر مثل نيروگاه بوشهر نياز دارد؛ بنابراين براي توسعه اين صنعت بايد موانع موجود براي ورود بخش خصوصي را از ميان برداريم.
   سخنگوي سازمان انرژي اتمي با بيان اقداماتي كه در زمينه تامين زيرساخت‏ هاي حقوقي، مالي و سياست‏ هاي تشويقي آغاز شده، اظهار داشت: دشمن در گذشته اقدامات خرابكارانه بسياري در خصوص برنامه هسته‏ اي كشورمان انجام داده و يكي از راهكارهاي كاهش تخريب بيگانگان، ورود بخش خصوصي به صنعت هسته‏ اي و بومي‏ سازي هرچه بيشتر آن در داخل كشور است.
   كمال وندي در پاسخ به پرسش برخي مديران حاضر در اين نشست درباره اقدامات سازمان انرژي اتمي براي ايجاد ارتباط با بخش خصوصي گفت: بر اساس تفاهم‏ نامه ‏اي كه با سازمان مديريت صنعتي منعقد كرده‏ ايم، پروژه‏هاي مختلفي همچون گفتمان‏ سازي صنعت هسته ‏اي و كاربردهاي آن؛ چگونگي ورود بخش خصوصي به صنعت هسته ‏اي و شناسايي الزامات آن، در دست تعريف است.
   معاون سازمان انرژي اتمي ايران در امور بين الملل، حقوقي و مجلس در پايان ابراز اميدواري كرد سازمان مديريت صنعتي به عنوان يك مرجع ملي در عرصه مديريت كه جايگاه مهمي در صنعت كشور دارد به عنوان پل ارتباطي سازمان انرژي اتمي با بخش خصوصي ايفاي نقش نمايد و زمينه آشنايي مديران صنايع مختلف كشور با صنعت هسته اي و كاربردهاي مختلف آن را از طريق برگزاري دوره هاي مختلف آموزشي فراهم كند.
      1393/8/11 10:43

   خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
   0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

   -------------------جهت دریافت اطلاع رسانی های مرتبط با دوره های آموزشی به کانال مرکز آموزش مراجعه نمایید.-------------------