سیستم شما فاقد نرم افزار فلش می باشد ، برای مشاهده بهتر این سایت به این نرم افزار نیاز دارید. برای دریافت اینجا را کلیک نمایید
30 مهر 1397
   
  2018 Oct 22
    
   13 صفر 1440
     
    بازدید امروز 79
    بازدید دیروز 489
    بازدید این ماه 15595
    بازدید کل 643197

    نخستین دوره برگزاری جایزه ملی مدیریت انرژی

    بدینوسیله از شرکتهای پیشرو در زمینه مدیریت انرژی صمیمانه دعوت می شود باحضور در نخستین دوره برگزاری "جایزه ملی مدیریت انرژی" ویژه صنایع انرژی‌بر، برگزارکنندگان این طرح ملی را در جهت رسیدن به اهداف آن یاری نمایند.  
    اکنون که "سیاست‌های کلی اصلاح الگوی مصرف" و "سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی" ابلاغی رهبر حکیم انقلاب اسلامی و "قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی" مصوب مجلس محترم شورای اسلامی، شرایط لازم را برای برداشتن گامهای اساسی در راستای اصلاح در روند مصرف انرژی فراهم آورده است، بر سر آنیم تا با همت و همراهی شما گرامیان، نسبت به ترویج استانداردهای سیستم مدیریت انرژی و معیارهای مصرف بهینه انرژی و ایجاد انگیزه تشویقی برای صنایع در جهت اعمال مدیریت انرژی و ارتقای آن اهتمام ورزیم.
    "سازمان مدیریت صنعتی"، "سازمان بهره‌وری انرژی ایران"، "شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت" و "ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست"، که با درک این ضرورت ملی، «جایزه ملی مدیریت انرژی» را طراحی نموده اند، اینک با افتخار اجرای نخستین دوره آن را اعلام می دارند. شایان ذکر است وزیر محترم نیرو، این طرح ملی را در شهریورماه امسال و در دهمین همایش بین المللی انرژی رونمایی کردند.
    یکی از نقاط قوت مدل جایزه این است که دو ماده 11و 24 قانون اصلاح الگوی مصرف را به‌طور همزمان مورد توجه قرار می‌دهد. بنابراین صنایع انرژی بر با حضور در این طرح ملی، ضمن مشارکت در مسابقه ای ارزشمند برای به دست آوردن رتبه های برتر، ارزیابی جامعی از وضعیت واحد تولیدی خود در زمینه های فنی و سیستمی انرژی به دست می آورند که جز در مقایسه با دیگر رقبا انگیزه بخش نخواهد بود.
    علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایند:

    دریافت بروشور جایزه ملی مدیریت انرژی
     

     

    منبع : سازمان مدیریت صنعتی      1393/9/25 11:02

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )